mecanic auto calificat

Found in: beBee jobs IE - 3 weeks ago

Dublin, Dublin City, Ireland TradesEmploy Full time
Post: full-time
Locatie: Irlanda
Atentie se lucreaza in Irlanda pe baza de contract irlandez, nu se accepta colaborari sau proiecte temporare

Cautam mecanici calificati pentru a se alătura echipei clientului nostru, una dintre cele mai mari reprezentante auto din Irlanda.
Candidatul ideal:

Este mecanic auto calificat.
Va avea experiență în toate aspectele legate de întreținerea și diagnosticarea vehiculelor.
Să fie capabil să producă lucrări de calitate într-un mediu aglomerat, cu ritm rapid.
Lucreaza bine sub presiune, menținând în același timp eficiența și productivitatea.
Deține un permis de conducere cat B.
Are un nivel conversational de limba engleza si de operare calculator.

Sarcini și responsabilități cheie:

Intreține și repara vehiculele în conformitate cu ghidurile producătorilor și standardele de calitate
Să întocmească rapoarte scrise și verbale privind activitatea de service și reparații către seful de atelier.
Efectueaza teste rutiere pentru vehicule și verifica reclamațiile clienților.
Comunicare eficienta cu departamentele de piese și service.
Menținerea unui spațiu de lucru curat și îngrijit și respectarea tuturor politicilor, procedurilor și standardelor de siguranță ale companiei.

Beneficii:

Salariu competitiv in functie de experienta
Plata saptamanala, contract irlandez de lunga durata
Program de 40 de ore pe saptamana + ore suplimentare
Cazare in camera single, contra-cost
Alte avantaje oferite de angajator